poniedziałek, 21 listopada 2016

Sztuczna skała ile to kosztuje?

Sztuczna skała

Dekoracje kosztują sporo. Sztuczna skała stanowi istotę obecnych trendów dekoracji i aranżacji ogrodów i terrariów dla zwierząt. 

Imitacja skał , która jest nie podatną na uszkodzenia strukturą może być wykorzystywana jako niepowtarzalny składnik wystroju. Dzięki wykorzystaniu specjalnych mieszanek cementowych imitacje skał wytwarzane przez Wrocławską firmę sKalisty, cechuje wspaniała wytrzymałość na warunki atmosferyczne|, jak i na ścieranie. sztuczne skały będące wytworem pracy firmy sKalisty usatysfakcjonują nietuzinkowe oczekiwania. Imitacje skał nie muszą być tylko tłem, ale potrafią być niepowtarzalną atrakcją w takich miejscach jak przykładowo ogrody zoologiczne. Wybierając naszą firmę, jesteś pewny najlepszego wyboru.
Nasze doświadczenie zostało docenione na jednej z największych inwestycji w Polsce, zawierającej omalże 20000m2 sztucznych skał - Afrykarium Ogrodu Zoologicznego we Wrocławiu. Stworzyliśmy tam niemało najprzeróżniejszych biotopów obecnych w Afrykańskim pejzażu, posiadających w swoim składzie wielorakie.

Nasze imitacje skał, są wykorzystywane jako wybiegi dla tak ogromnych zwierząt jak np hipopotamy. 

Wytrzymałość naszych imitacji skał jest na tak wysokim poziomie, że nie ma obaw o obłupanie sztucznych skał. Dziś, zarówno Ty masz sposobność wybudowania dekoracji, która do tej pory nie była możliwa do wykreowania. Firma sKalisty świadczy szeroką gamę dekoracji sztuczna skała, które z całą pewnością będą użyteczne w Twojej inwestycji. Oferujemy usługi projektowe, zanim nastąpi budowa imitacji kamienia, można skontrolować wygląd końcowy. Imitacje kamienia na pewno upiększą twoje realizacje i zostaną nietuzinkowym elementem wystroju, o którym mówić będzie każdy gość.