sobota, 12 listopada 2016

Sztuczne skały w dekoracjisztuczne skały

Kreacje przestrzenne w formie imitacji skał 

stanowią sedno bieżących stylów dekoracji i aranżacji ogrodów jak i terrariów dla zwierząt. Imitacja skał będąca ultra wytrzymałą strukturą może być wykorzystywana jako funkcjonalny element wystroju.
Dzięki użyciu betonu modyfikowanego sztuczne skały wytwarzane przez Wrocławską firmę sKalisty, charakteryzuje wspaniała odporność na warunki atmosferyczne|, jak i na obtłuczenia. sztuczne skały będące produktem firmy sKalisty usatysfakcjonują najwybredniejsze gusta. Sztuczne skały nie muszą być tylko dopełnieniem, ale mogą stać się ponadprzeciętną atrakcją w takich lokalizacjach jak przykładowo ogrody zoologiczne.

Wybierając naszą firmę wytwarzającą sztuczne skały, 

jesteś pewny najtrafniejszego wyboru. Nasze doświadczenie zostało docenione na największej inwestycji w naszym kraju, obejmującej niemal dwadzieścia tysięcy metrów kwadratowych sztucznych skał - Afrykarium Ogrodu Zoologicznego we Wrocławiu. Wytworzyliśmy tam wiele różnorodnych ekosystemów istniejących w Afrykańskim pejzażu, posiadających w swoim składzie sztuczne skały. Nasze imitacje skał, służą jako wybiegi dla tak olbrzymich zwierząt jak np nosorożce. Wytrzymałość naszych sztucznych skał jest na tak wysokim poziomie, że nie zachodzi tutaj obawa o uszkodzenie sztucznych skał. Dziś, zarówno Ty masz okazję skonstruowania scenerii, która do tej pory nie była możliwa do wytworzenia. Firma sKalisty świadczy szeroką gamę dekoracji imitujących kamień, które z na pewno znajdą zastosowanie w Twojej inwestycji. Oferujemy usługi projektowe, przed tym zanim nastąpi budowa sztucznych skał, można skontrolować efekt końcowy.
imitacje kamienia zdecydowanie wzbogacą twoje realizacje i będą nietuzinkowym elementem aranżacji, o którym będzie pamiętał każdy gość.